niedziela, 13 marca 2016, 18:51

IV liga na start! / POWIŚLAK Końskowola – VICTORIA Żmudź 3:0 * Mateusze w roli głównej *Damian Kopeć już strzela.

Giza w Hetmanie Dla analityków rozgrywek w lubelskiej serii A – w IV lidze zaległy mecz z jesieni Powiślak – Victoria Żmudź  miał jedno znaczenie – jeśli któraś z drużyn wygra, awansuje o jedno miejsce wyżej, remis nie dawał nikomu nic poza jednym punktem. Mecz zapowiadał się ciekawie choćby i z tego powodu, ze zmierzyli sie piłkarze o ciekawych lubelskich biogramach piłkarskich.

Powiślak wygrał 3:0, a  w roli głównej zagrali Mateusze. Brodalski z Victorii już w 10 minucie „zapracował” na czerwoną kartke, natomiast Mateusz Antoniak z karnego już za kilkadziesiąt minut strzelił na 1:0. Tak padł pierwszy gol wiosny 2015. Na 2:0 podwyższył Damian Kopeć, który tym samym objął prowadzenie na liście strzelców 9123 goli).  w 79 min na 3:0 strzelił Mateusz Kamola.

Powiślak liczy się wiec w  stawce drużyn walczących o awans. Victoria walczy o ligowy byt. Na boisko po kontuzji wrócił Łukasz Giza.