romek
sobota, 12 marca 2016, 17:43

KTO bohaterem piłkarskiego weekendu?

5555Górnik Łęczna nie powalczył w Białymstoku o … No właśnie o spokój w walce. Do górnej połówki tabeli blisko, ale do strefy spadkowej bliżej… Ligę i reżyserię walki tak skonstruowano, że dzisiaj  jedno udanie zagranie lub finezyjny trick, może ustawić pozycję zespołu. Choćby przypadek Górnika, który w beztroski sposób roztrwonił dorobek w dwóch meczach, choć był blisko „szczęścia”.

Bohaterami weekendu mogą też być piłkarze Lublinianki, Motoru Lublin, Powiślaka lub Żmudzi… Mogą także nimi zostać sensacyjni bohaterowie chełmskiego Pucharu Polski – podopieczni Daniela Krakiewicza, którzy awansowali do półfinału i powalczą z Granicą Dorohusk Rafała Wiącka, z którą przegrali na początku wiosennych przygotowań 3:4. Tutaj może zagrać już bohater spektakularnego transferu lokalnych boisk – były piłkarz i trener Ruchu Izbica, Andrzej Ignaczak,  który wiosną zagra w Granicy.

Oczywiście – będziemy oczekiwali wieści z Pruszkowa, gdzie z Puław „podskoczy” Wisła, żeby powalczyć o miejsce w czołówce II ligi. Tam każdy gol będzie miał znaczenie!

I żeby była jasność – nasz portal nie będzie się silił na podawanie wyników, błyskawicznie robi to system indywidualnej łączności komórkowej pomiędzy kibicami. Scigają sie portale bookmacherskie. My szukamy współczesnych wyzwań jakie niesie rozwój sportu piłkarskiego, jakie niesie miłość do piłki i rywalizacji, do historii i jej bohaterów, szukamy spektakularnych osiągnięć,  rekordów, ciekawostek, wzorów do naśladowania i …opisywania.

Szukamy autorów pomysłów na wyniki, sukcesy, osiągnięcia… Dzisiaj trzeba mieć pomysł na każdy mecz, czy taktyke, a może przede wszystkim  na taktyk….  Także na wychowywanie młodzieży. Bo tu rodzą się najlepsze impulsy i pomysły na rozwój i sukcesy w przyszłości.

Ale każdy weekend miał, ma i …będzie miał swoich bohaterów.

lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.