romek
niedziela, 6 marca 2016, 18:10

Mariusz OLENDER (Pławanice) w Orle Srebrzyszcze?

olenderMariusz Olender jest bliski przenosin do Orła Srebrzyszcze.  Zgłosił chęć zmiany barw klubowych po meczu sparingowym z Astrą Leśniowice, w którym po raz ostatni wystąpił. Od kilku dni Mariusz przygotowuje się do rundy wiosennej z drugą drużyną chełmskiej Klasy A, której chce pomóc w awansie do Chełmskiej Klasy Okręgowej. W obecnym sezonie pomocnik GKS-u rozegrał dziesięć spotkań, w których zdobył trzy bramki.

„Podjąłem decyzję o przenosinach, która uważam na tę chwilę za słuszną i mam nadzieję, że koledzy z Pławek ją uszanują. Do Srebrzyszcza mam bardzo blisko i nie będę miał problemu z dojazdami na trening czy mecz. W dodatku mam tam sporo znajomych i nie będę miał problemu z aklimatyzacją w zespole, któremu chciałbym pomóc w upragnionym awansie do Klasy Okręgowej. W dodatku w Orle trenuje także mój brat – Andrzej, który rundę jesienną spędził w IV-ligowej Granicy Dorohusk i tak jak ja pragnie pomóc w awansie drużynie z Srebrzyszcza” – powiedział Mariusz Olender.

plawanica.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.