romek
sobota, 27 lutego 2016, 12:01

Centrum Sportowe NADRZECZE

W miejscowości Nadrzecze koło Biłgoraja na bazie Zajazdu Nadrzecze powstało Centrum Sportu. Właścicielem jest pan Henryk Dąbrowiecki. Menadżerem został były piłkarz Jan Cios, który grał w takich klubach jak Tanew Majdan Stary, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Łada Biłgoraj, Hetman Zamość, Stal Stalowa Wola, Odra Wodzisław Śląski, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Kmita Zabierzów, Narew Ostrołęka, Sandecja Nowy Sącz i Termalica Bruk – Bet Niecierza.

1

Zajazd Nadrzecze w 10 – letniej działalności przechodził i nadal przechodzi różne zawirowania na rynku hotelarskim – przede wszystkim co do zapotrzebowań klientów. – Duża konkurencja zmusza do nowych wyzwań w pionierskich pomysłów gospodarczych. Tak powstało w 2015 roku Centrum Sportu Nadrzecze.
Mówi: Henryk Dąbrowiecki – Staramy się zachęcać do  odwiedzania Nadrzecza. Mieliśmy już bardzo dużo drużyn – zarówno szkółek piłkarskich ale też zespoły Jagiellonii Białystok, Legii Warszawa, Wisły Kraków(grupy młodzieżowe). Próbujemy zorganizować własną szkółkę w trzech rocznikach najmłodszych 2008/2007/2006. Tak żeby od podstaw zrobić własną szkołę typ mała „Barcelona”. Serdecznie zapraszamy na turniej w dniach 4-6 marzec na I – pierwszy turniej ogólnopolski turniej piłki nożnej roczników 2007/2008 „Nadrzecze Cup 2016” o puchar Wójta gm. Biłgoraj. To będzie cykliczny turniej w ramach otwarcia Centrum Sportu i kompleksu sportowego Nadrzecze.

13

Ostatnio wNadrzeczu przebywały zespoły:  SMS Niemce, Stal Rzeszów (grupy młodzieżowe  i seniorzy),  lubelskie drużyny Orlęta Łuków i Unia Hrubieszów.

O swoim pobycie i wrażeniach opowiada trener Stali Rzeszów Paweł Głodowski (rocznik 2004): – To są warunki dla nas optymalne. Dla dzieci 12-letnich więcej nam nic nie potrzeba. Jakie warunki nam daje ten ośrodek to wykorzystujemy w sto procent. Do tej pory to nigdzie nie byliśmy w lepszym ośrodku na zgrupowaniu zimowym czy też letnim. Trenujemy już trzy lata. A więc mieliśmy już styczność z różnymi ośrodkami – baza treningowa jest dobra. Jest dostęp do odnowy biologicznej, dostęp do siłowni. Widzimy że siłownia jest dobrze wyposażona, ale te rarytasy jeszcze nie dla dzieci. Odnowa biologiczna, sauna, jacuzzi i dobra kuchnia przede wszystkim, pracują ciężko i dobrze jedzą. Jak najbardziej polecam tutaj pobyt w Nadrzeczu. A na to jest dowód, że już sobie zarezerwowaliśmy na turnus letni – kończy trener Stali Rzeszów.

12

Jan Cios pełni funkcje menadżera: – Dostałem propozycje pracy od pana Henryka Dąbrowieckiego jako menadżer wynajmu boiska, organizacji turniejów, obozów sportowych, zielonych szkół i innych imprez okolicznościowych. Nie ukrywam,  że on też od kogoś dostał kontakt do mnie. Jest osoba która pochodzi z tego terenu i zna warunki jakie są w Zajeździe Nadrzecze. Bo ja nie będę owijał w bawełnę co do warunków jakie zastałem. Z doświadczenia i jeżdżenia po ośrodkach w Polsce i za granicą.

10

Widzę, że to co robisz, robisz z pasją:
– Lubię to co robię. A dlaczego nie pracuję w Warszawie? Bo w Warszawie nie ma takiego klimatu jak w Nadrzeczu. Takiego spokoju i  ciszy jak tutaj na łonie natury i lasu. Metropolie pędzą coraz szybciej, a tutaj jest mikroklimat do wypoczynku i spokoju. Postaram się, żeby zawitały tutaj dobre firmy. Warunki są stworzone dla ekstraklasy i grup młodzieżowych. Przygotowaliśmy boisko do całorocznych zgrupowań piłkarskich z treningami i turniejami – to boisko ma sztuczną trawę i jest przykryte i  oświetlone z  ogrzewaną halą pneumatyczną o wymiarach 70m x 45m (powstało w 2015 roku i zostało wykonane Przez Firmę FH „HENEX” Henryk Dąbrowiecki z użyciem najnowszej generacji trawy syntetycznej, która otrzymała certyfikat FIFA 2 Star). Są tereny do biegania. Na początek nie jest potrzebne boisko wymiarowe – to będzie  drugi etap. Na wiosnę powstanie też boisko z trawą naturalną. Poprzez swoje kontakty i reklamy turniejów i obozów zapraszamy właścicieli Firm niech sami ocenią i zobaczą co mamy w Nadrzeczu. Poczta pantoflowa też przecież działa – tu najważniejsza jest jakość i profesjonalizm. Powiem z przekorą – byłem gdzieś kiedyś, chyba koło Łodzi – tam wszystko było na otwartym polu. Tutaj jest inaczej – bynajmniej  nie wieje, a powietrze przefiltrowane przez drzewa. Zapraszamy.

Dariusz Buczek / Wkrótce inne materialy z CS Nadrzecze!


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.