romek
środa, 24 lutego 2016, 10:12

P r o f i l e / Tomasz PRZEWORSKI wraca do Unii Hrubieszów.

PrzeworskiNa ten moment czekali chyba wszyscy kibice w Hrubieszowie. Tomasz Przeworski wraca do Unii Hrubieszów. Nowy napastnik Unii Hrubieszów ostatnio reprezentował barwy Kryształu Werbkowice do momentu złapania kontuzji kolana. Obecnie Tomasz wraca do gry, gdzie powoli jest wkomponowywany do składu przez trenera Marcina Nowaka.

Tomasz Przeworski jest wychowankiem naszego klubu i nie ukrywa faktu, że chciałby pomóc drużynie w zapewnieniu utrzymania się w IV lidze lubelskiej. Tomasz Przeworski, który urodził się 20 marca 1988 roku, będzie grał z numerem jedenaście na koszulce.

Nowemu zawodnikowi Unii Hrubieszów życzymy samych sukcesów oraz udanych występów na boiskach IV ligi.

mksunia.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.