romek
piątek, 19 lutego 2016, 09:29

Firma Solet Partnerem Wspierającym Motoru Lublin

solet-200x133Do grona Partnerów Biznesowych Motoru Lublin dołączyła firma Solet specjalizująca się w budowie eksperckich systemów klasy Business Intelligence.

Działalność spółki obejmuje pełne spektrum usług wdrożeniowych i konsultingowych wspierających proces efektywnej eksploracji, prawidłowej interpretacji i praktycznej aplikacji zasobów informacyjnych znajdujących się w przedsiębiorstwie i jego otoczeniu.

Fundamentem firmy Solet jest doświadczony i wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów znany na rynku od ponad 15 lat. Większość specjalistów zajmujących się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań Solet Business Intelligence to osoby z wykształceniem zarówno w zakresie informatyki, jak i ekonomii. Wiedza i doświadczenie ekspertów firmy są poparte nie tylko dyplomami, ale również bogatą praktyką wdrożeniową, czego dowodem są liczne referencje.

Firma Solet wspierać będzie działalność Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin.

***
Solet Sp. z o.o.
Al. Wincentego Witosa 16
20-315 Lublin

tel.: (+48) 81 458 11 58
fax: (+48) 81 444 39 53
e-mail: biuro@solet.pl

www.solet.pl

motorlublin.eu


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.