romek
czwartek, 18 lutego 2016, 09:42

Pilkarze UNII Hrubieszow w Nadrzeczu!

7ba31091ef7718767ce69449705be7a9Zawodnicy Unii Hrubieszów są już po trzecim dniu przygotowań i treningów na obozie w Nadrzeczu. Środa rozpoczęła się od pobudki o 7:30, po czym zawodnicy udali się na poranne rozbieganie i gimnastykę. Po śniadaniu tradycyjnie kolejny trening odbywał się w lesie. Tutaj zawodnicy skupili się na pokonywaniu ustawionych wcześniej przez trenera Marcina Nowaka stacjach z odpowiednim obciążeniem. Kolejnym etapem były zajęcia na siłowni, gdzie główny nacisk położony został na ćwiczenia wzmacniające mięśnie nóg. Ostatni dwugodzinny trening odbył się na sztucznym boisku, na którym w pierwszym etapie doskonalono koordynację ruchową oraz technikę.

W drugim etapie treningu pracowano już na taktyką, a następnie ostatnie zajęcia zakończone zostały gierką. Po wyczerpującym dniu przygotowań na zawodników czekała odnowa biologiczna w postaci sauny i jacuzzi. Zdjęcia z dzisiejszego dnia przygotowań znajdziecie na naszym koncie twitterowym @UH1945.

mksunia.futbolowo.pl

mini-fotoreportaż

12345678

Wkrótce więcej o sportowym Nadrzeczu!


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.