romek
poniedziałek, 15 lutego 2016, 08:07

Sparing / Powiślak – Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 * Łukasz GIZA wciąż strzela

giza_lukaszW kolejnym meczu przygotowawczym Powiślak grał w Garbowie z Orlętami Radzyń Podlaski. Zawodnicy drużyny z Końskowoli pokonali trzecioligowca 2:0 po bramkach strzelonych w pierwszej połowie. Wynik meczu otworzył Łukasz Giza, a rezultat ustalił Michał Chwiszczuk po strzale z rzutu karnego po faulu na Adamie Ainie.

Powiślak Końskowola – Orlęta Radzyń Podlaski 2:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Giza 18, Michał Chwiszczuk 32 (k)

Skład Powiślaka
Andrzej Wójcik – Maciej Pięta, Dawid Osojca, Kamil Leszczyński, Rafał Banaszek, Karol Niećko, Michał Chwiszczuk, Szymon Kowalczyk, Rafał Burczaniuk, Adam Aina, Łukasz Giza
Grali ponadto: Michał Bicki, Krystian Salamandra, Karol Kwiatek, Mateusz Kamola, Damian Kopeć, Kamil Przychodzień, Jarosław Grykałowski, Rafał Giziński

powislak-konskowola.pl/foto – Wisła Puławy

PS. Jak widać, jeną z bramek strzelił jeden z najlepszych snajperów na Lubelszczyźnie Łukasz Giza. W wielu strzeleckich statystykach do dzisiaj jest rekordzista. Wychowanek Wisły Puławy w swojej karierze grał też w Orlętach Radzyń, Hetmanie Zamość, Stali Poniatowa. Avii Świdnik. Ostatnio powiślak Końskowola.

lp.pl

 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.