romek
sobota, 13 lutego 2016, 18:51

P r o f i l e / Paweł PIĄTEK podpisał kontrakt z Motorem Lublin… w piątek 12 lutego!

IMG_7226-640x360Kolejnym wzmocnieniem Motoru Lublin w zimowym oknie transferowym jest 20-letni napastnik – Paweł Piątek. Kontrakt z zawodnikiem obowiązywać będzie do końca czerwca 2017 roku.

Paweł Piątek urodził się 9 maja 1995 roku w Przemyślu. Jest wychowankiem miejscowej Polonii. W rundzie jesiennej obecnego sezonu bronił barw Orła Przeworsk (III liga, gr. lubelsko-podkarpacka), dla którego w 18 występach zdobył 9 bramek. W swojej dotychczasowej karierze występował także w juniorskiej drużynie Cracovii, z którą w sezonie 2013/2014 dotarł do finału Centralnej Ligi Juniorów.

inf/motorlublin.eu / foto – Tomasz Lewtak


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.