romek
sobota, 13 lutego 2016, 10:14

LKS Sokół Konopnica ogłasza nabór do grup młodzieżowych

q1qLKS Sokół Konopnica ogłasza nabór do grup młodzieżowych. W zależności od ilości zgłoszonych chętnych uzależniamy utworzenie poszczególnych grup wiekowych.

F 7-8 lat (żak)
Podczas pierwszego etapu kariery, zawodnicy mają nabyć obszerną zręczność z piłką – najlepiej ucząc się jak radzić sobie na boisku poprzez małe gry. Podczas nich przyswajają ogólne umiejętności techniczne ale także pracują nad rozwojem koordynacji i motoryki.

E 9-10 lat (orlik)
W tym wieku piłkarze rozpoczynają systematyczną naukę i doskonalenie podstawowych elementów technicznych. Pomogą w tym ćwiczenia tzw. „sztuczek” piłkarskich. Wyuczone elementy powinni stosować podczas małych gier, a także ćwiczyć grę „1 na 1”.

D 11-12 lat (młodzik)
Lata 10-12 określane są jako „złoty wiek nauki”. W tym okresie zawodnicy potrafią się nauczyć techniki w szybkim czasie. Mogą rozpocząć naukę trudniejszych elementów technicznych. Dochodzi także ćwiczenie podstawowych elementów taktycznych.

Jeśli zgłosi się odpowiednia liczba chętnych nie wykluczamy stworzenia starszych grup wiekowych:

C 13-14 lat (trampkarz), B 15-16 lat (junior młodszy), A 17-18 lat (junior starszy)

Zarówno rodziców najmłodszych dzieci jak i piłkarską młodzież zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z Prezesem LKS Sokół Konopnica – Panem Sławomirem Sarną – tel 697-030-212.

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.