romek
piątek, 12 lutego 2016, 07:26

Weekend z lubelskapilka.pl +

Lubelskapilka - niebieskie logoTrwają przygotowania klubów regionu do wiosennego sezonu – jednego z najważniejszych w ostatnich latach. Reorganizacja rozgrywek jest niemal papierem lakmusowym określającym sportowe i organizacyjne ambicje klubów i – rzecz jasna – sponsorów oraz samorządów. Zmienią sie składy lig, ilość drużyn w ligach, nastąpi weryfikacja potencjału finansowego i kadrowego. Wszystko na oczach mediów i ich przedstawicieli. Komentatorów i kibiców… A tutaj postęp największy.

Polecamy lekture weekendowych publikacji w lp.pl / Mateusz GISKA rozmawia z Romanem KOŁTONIEM o Cafe Futbal i innych sprawach.  Zbigniew MASTERNAK opowiada o roli sportu i ruchu na świeżym powietrzu w życiu młodych ludzi,  Tomasz TCHÓRZ – do niedawna pracujący z młodzieżą w Legii Warszawa mówi o tym jak znalazł się  w Holandii. Z kolei Marek BUKLAREWICZ wypytuje Sebastiana MILĘ o przeróżne historie.

Oczywiście kolejne „Słynne mecze lubelskiej”, Leksykon, wspomnienia i opowieści z piłka nożną w tle.

Będziemy też pisać o tym co się dzieje w klubach i halach sportowych, gdzie rozgrywane są mecze i turnieje.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.