romek
czwartek, 11 lutego 2016, 14:23

V liga / UNIA Hrubieszów zagra w nowych strojach!

hrubW niedzielę 7 lutego podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa swoją premierę miały nowe dresy dla trampkarzy i seniorów Unii Hrubieszów. Uroczyste wręczenie nowych kompletów dresów dokonał Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając. W imieniu klubu prezes Dariusz Mękal wręczył Burmistrzowi Miasta specjalne podziękowanie za pomoc i współpracę na rzecz rozwoju MKS Unii Hrubieszów.

Dresy ufundowane dla trampkarzy przez Miasto Hrubieszów oraz sponsora firmę EGASTA sp.zo.o. dla seniorów, zaprojektowała i wykonała firma KEEZA, która jest również partnerem technicznym IV ligi lubelskiej. Warto podkreślić, że trampkarze i seniorzy otrzymali jednakowy najwyższej jakości model dresów. W więcej pamiątkowe zdjęcia.

mksunia.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.