romek
środa, 10 lutego 2016, 06:30

UNIA zdobywa puchar burmistrza Hrubieszowa!

d7c5616c16e648f0f17ea8fb569094c4Seniorzy Unii Hrubieszów nie zwalniają tempa. W ostatnim tygodniu nasz zespół trenował cztery razy, głównie na dworze. W czwartek rozegrana została gierka wewnętrzna z juniorami, podczas której urazu nabawił się Damian Koszel. Bramkarz Unii będzie pauzować przez najbliższy tydzień, a jego powrót przewidziany jest na piątkowy trening. Unia po tygodniu treningów, miała również pracowity weekend. Najpierw w sobotę 6 lutego „biało-niebiescy” pokonali w meczu sparingowym Igros Krasnobród 6:1. W następnym dniu Unia Hrubieszów wygrała turniej rozgrywany w Hali HOSiR o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa. Relacja z turnieju pojawi się na naszej stronie we wtorek 9 lutego. Warto dodać, że najlepszym i najskuteczniejszym strzelcem w turnieju został Patryk Krygiel, zaś Kamil Haustow z rąk pana burmistrza odebrał statuetkę za najlepszego bramkarza.

W obecnym tygodniu Unia Hrubieszów będzie trenować cztery razy, po czym w sobotę 13 lutego podopieczni Marcina Nowaka zagrają kolejny mecz kontrolny tym razem z Tomasovią Tomaszów Lubelskim. Spotkanie które rozpocznie się o godz. 14:30 zostanie rozegrane albo w Lubyczy Królewskiej, albo na boisku bocznym w Tomaszowie Lubelskim. Miejsce rozegrania sparingu zależne jest od warunków pogodowych. Niedziela będzie dniem wolnym dla naszych zawodników, po czym już następnego dnia, Unia Hrubieszów wyjedzie na tygodniowy obóz przygotowawczy do Nadrzecza.

mksunia.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.