romek
poniedziałek, 8 lutego 2016, 10:12

EKSTRAKLASA / Bilety na mecz z Piastem Gliwice w sprzedaży!

W sobotę 13 lutego na stadion w Łęcznej wraca piłkarska Ekstraklasa. W pierwszym o punkty spotkaniu w 2016 roku zielono-czarni zmierzą się na własnym stadionie z liderem tabeli – Piastem Gliwice. Sprawdź kiedy, gdzie i jak możesz nabyć bilety na to spotkanie.

222

Kup bilet przez Internet

Zakochaj się Na Stadionie

Na spotkanie Górnika z Piastem serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych. Każda para, która razem przyjdzie na mecz w ramach akcji Zakochaj się # Na Stadionie kupisz drugi bilet w połowie niższej cenie.

Warunek spełnienia promocji jest tylko jeden. W jednej transakcji należy zakupić bilet dla kobiety i mężczyzny. Możliwe jest również przeprowadzenie transakcji dla dwóch lub więcej par.

Zapraszamy do zakupów biletów w systemie sprzedaży on-line, oraz w kasach klubu. Do zakupu nie jest potrzeba karta kibica!

Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy wejściu mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Wizerunek twarzy nie jest już wymagany!

bilety_15_16

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home, drukując bilet w domu.

Warto posiadać jednak Kartę Kibica – sprawdź dlaczego.

Harmonogram sprzedaży

Przedsprzedaż biletów na mecz z Piastem będzie prowadzona w kasie nr 1 w dniach 4-12 lutego w godzinach 10-18 (w sobotę w godzinach 10-14). Dokładne terminy sprzedaży oraz godziny otwarcia kas w dniu meczu podamy w osobnym komunikacie.

gornik.leczna.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.