romek
niedziela, 7 lutego 2016, 22:18

V liga chełmska / Rezygnacia trenera Andrzeja IGNACIUKA, nowym szkoleniowcem Ruchu Izbica Arkadiusz MAZUREK!

Mazurek AGrający trener Ruchu Izbica, Andrzej Ignaciuk zrezygnował z dalszego prowadzenia drużyny. Na dzień dzisiejszy jest niemal pewne, że Andrzej nie będzie także reprezentował naszego klubu na boisku. Decyzja trenera jest dość zaskakująca, ale należy ją uszanować. Dziękujemy Andrzejowi za niewątpliwy wkład pracy, za czas i zaangażowanie poświęcone rozwojowi klubu. Zarówno na poziomie pierwszej drużyny jak i grup młodzieżowych.

Tymczasowo obowiązki Andrzeja Ignaciuka przejął II trener drużyny Arkadiusz Orkiszewski. Po kilku dniach  tenerem Ruchu został  Arkadiusz Mazurek (foto), były trener Tatrana Kraśniczyn i Startu Krasnystaw.

W pierwszym meczu sparingowym Ruch pokonał Gryfa Gmina Zamość 1:0.

ruchizbica.futbolowo.pl/inf.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.