romek
niedziela, 7 lutego 2016, 08:50

Wiosna 2016 / MOTOR Lublin – ORLĘTA Radzyń Podlaski 4:1 (o:o) * Juniorzy wygrali z RUCHem Ryki!

1W rozegranym dzisiaj na bocznym boisku Areny Lublin meczu kontrolnym Motor Lublin pokonał Orlęta Radzyń Podlaski 4:1.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Trafienia dla żółto-biało-niebieskich zaliczyli: Szymon Kamiński, Krystian Mroczek (dwa gole) oraz Kamil Stachyra (bramka z rzutu karnego po faulu na Mroczku).

***
06.02.2016, godz. 12:00, Boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 4:1 (0:0)
Szymon Kamiński 65′, Krystian Mroczek 67′, 90′, Kamil Stachyra 72′ (k.) – Karol Rycaj 80′

Wyjściowa jedenastka Motoru: Zagórski – Kowalczyk, Tadrowski, Komor, Dykyy – Michota, Tymosiak, Król, Muszyński – Witkowski, Piątek. W meczu zagrali także: Andrzejkiewicz, Gieraga, Kamiński, Maliszewski, Mroczek, Myśliwiecki, Piekarski, Prusinowski, Stachyra.

W przyszłą sobotę kolejny mecz kontrolny Motoru Lublin. Przeciwnikiem żółto-biało-niebieskich będzie Stal Stalowa Wola. Spotkanie odbędzie się na bocznym boisku Areny Lublin. Początek meczu o godzinie 12:00.

***

Młodzi piłkarze Motoru grający w Centralnej Lidze Juniorów wygrali z Ruchem Ryki. Trzy bramki strxzelił Krystian Brudz.

Motor Lublin – Ruch Ryki 5:1 (2:0)
Krystian Brudz x3, Kacper Waniowski, Jakub Bednara

motorlublin.eu

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.