romek
czwartek, 4 lutego 2016, 07:19

Karnety Wiosna 16 w sprzedaży od 4 lutego!

pp-gornik-leczna-czarni-deblin-11-12-28240104 lutego rusza sprzedaż karnetów Wiosna 2016. To karnet zawierający w pakiecie wszystkie mecze, które do końca sezonu Górnik rozegra w roli gospodarza – zarówno mecze rundy wiosennej z takimi rywalami jak Piast Gliwice, Korona Kielce czy Lech Poznań, oraz spotkania rundy finałowej.

Obejrzyj wszystkie mecze zielono-czarnych do końca sezonu 2015/2016! Zagwarantuj sobie miejsce na stadionie przy Al. Jana Pawła II 13 już dziś!

Kupując karnet masz gwarantowane, stałe wybrane przez siebie miejsce na stadionie oraz gwarancję udziału we wszystkich meczach Górnik oraz stałą cenę biletu bez względu na klasę rywala, oraz moment zakupu (oszczędzasz nawet do 70 zł!)

Karnety dla pracowników i emerytów LW Bogdanka.

Sprzedaż karnetów dla pracowników i emerytów Lubelski Węgiel Bogdanka SA rozpocznie się w poniedziałek 8 lutego. Już od 4 lutego będą oni mogli jednak wybrać i zarezerwować swoje ulubione miejsca na trybunach.

Harmonogram sprzedaży

Legia_GornikKarnety będą w sprzedaży od 4 lutego w kasie nr 1, oraz w Internecie na bilety.gornik.leczna.pl Kasa przy stadionie czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, oraz w sobotę od 10 do 14.

Ceny karnetów;
Trybuny Normalny Ulgowy Dziecięcy
Trybuna C sektor 3 200 zł 160 zł 8 zł
Trybuna A i Trybuna C sektor 2 160 zł 120 zł 8 zł
Trybuna B 80 zł 56 zł 8 zł
Sektor rodzinny 120 zł 80 zł 8 zł

Karnet ulgowy przysługuje młodzieży uczącej się, która posiada ważną legitymację i nie ukończyła 26. roku życia, seniorom powyżej 60 roku życia oraz kobietom.

Karnet dziecięcy przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 13 roku życia. Z uwagi na przepisy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych osoby poniżej 13 roku życia mogą brać udział w meczach piłki nożnej wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

UWAGA: Posiadacze karnetów Jesień 15 za kontynuację karnetu otrzymają rabat w wysokości 2%.

gornik.leczna.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.