romek
środa, 3 lutego 2016, 07:32

Środa / Sparing Wisły Puławy

202Przebywający od niedzieli na zgrupowaniu piłkarze puławskiej Wisły rozegrają swój trzeci w okresie przygotowawczym sparing. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Bohdana Bławackiego będzie rywal za naszej południowej granicy FC Hlučín.

Ekipa naszych rywali trenowana przez Czecha Milana Valachovica występuje to 5 zespół czeskiej II ligi. Po 16 gier gracze z 15 tysięcznego miasta położonego oddalonego o 60 kilometrów od Cieszyna zgromadzili 25 punktów. Do lidera MFK Vítkovice drużyna z Hlučína traci 11 punktów.

Jutrzejszy sparing z Dumą Powiśla będzie dla czeskiej drużyny trzecim w okresie przygotowawczym. Na początek ekipa prowadzona przez Milana Valachovica zremisowała w Vitkovicach z juniorską ekipą Baniku Ostrava 2:2. Kilka dni później nasi rywale ulegli z występującym w słowackiej Ekstraklasie FK Senica 4:0, a w ostatnią sobotę zostali rozgromieni przez grający na zapleczu czeskiej Ekstraklasy MFK Frydek-Mistek 13:2.

Początek sparingu w środę 3 lutego o godzinie 16:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ustroniu przy ulicy Sportowej 5. Co ciekawe kompleks boisk został oddany do użytku zaledwie kilka dni temu i sparing Wisły z ekipą z Hlučína będzie pierwszym spotkaniem piłki nożnej na tym obiekcie.

wislapulawy.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.