romek
wtorek, 2 lutego 2016, 11:24

Lubsport.pl / Hubert TOMALSKI (Chełmianka) najlepszym piłkarzem z Lubelszczyzny w III lidze!

tomalski_hubertZawodnik Chełmianki Chełm – Hubert Tomalski – zyskał najwięcej uznania w oczach czytelników portalu Lubsport.pl i został wybrany najlepszym piłkarzem z Lubelszczyzny w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 III ligi lubelsko-podkarpackiej!

Przypomnijmy, że wybory na najlepszego zawodnika jesieni w III lidze lubelsko-podkarpackiej trwały od 12 stycznia. Nominowanych piłkarzy wybierali ci, którzy znają ich najlepiej – klubowi trenerzy. Przedstawiciel każdego klubu został poproszony o wskazanie jednego piłkarza ze swojego zespołu, który jego zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika jesieni.

Ostatecznie – po statuetkę ufundowaną przez firmę Tryumf Sp. z o. o. – sięgnął pomocnik Chełmianki ChełmHubert Tomalski. 23-latek o ponad dwieście głosow wyprzedził Mychajło Kaznokhę z AMSPN Hetmana Zamość.

– Dlaczego Hubert? Dlatego, że ma bardzo wysoko rozwiniętą odpowiedzialność. W trudnych momentach był tym, który dawał bardzo dużo energii. Z kolei w dobrych momentach był tym, którego nie cieszył mały sukces, tylko chciał tego większego. Do tego jest w nim bardzo wysoka chęć do podnoszenia swoich umiejętności – chwali piłkarza Artur Bożyk, trener Chełmianki, który wybrał Tomalskiego najlepszym piłkarzem biało-zielonych w rundzie jesiennej i nominował go do udziału w naszym plebiscycie.

W imieniu redakcji LUBSPORT.PL na ręce Huberta Tomalskiego składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w karierze piłkarskiej! W niedługim czasie pomocnik chełmian otrzyma od nas specjalną statuetkę.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA WYBORÓW NA NAJLEPSZEGO PIŁKARZA Z LUBELSZCZYZNY W RUNDZIE JESIENNEJ SEZONU 2015/2016 W III LIDZE LUBELSKO-PODKARPACKIEJ

1. Hubert Tomalski (Chełmianka Chełm) – 1126 głosów
2. Mychajło Kaznokha (AMSPN Hetman Zamość) – 874 głosy
3. Wojciech Białek (Avia Świdnik) – 441 głosów
4. Artur Gieraga (Motor Lublin) – 278 głosów
5. Łukasz Mazurek (Lublinianka) – 172 głosy
6. Damian Szpak (Orlęta Radzyń Podlaski) – 130 głosów
7. Mateusz Kompanicki (Lewart Lubartów) – 114 głosów
8. Łukasz Bartoszyk (Tomasovia Tomaszów Lubelski) – 73 głosy.

lubsport.pl / f-Emilia Brodzik


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.