romek
poniedziałek, 1 lutego 2016, 19:30

Lubelska piłka zyskała kolejne miejsce magicze * UNIA Hrubieszów wyjedzie na obóz do Nadrzecza!

nadrzeczeOd 15 do 22 lutego Unia Hrubieszów będzie przebywać na obozie przygotowawczym w Nadrzeczu. Zawodnicy będą mieszkać w urokliwym miejscu w „Zajeździe Nadrzecze – Centrum Sportu Nadrzecze”. Zajazd oferuje nie tylko komfortowe warunki noclegowe, ale także odpowiednią bazę treningową na bardzo dobrym poziomie. Do dyspozycji drużyny będzie sztuczne boisko pod balonem, w pełni wyposażona siłownia, odnowa biologiczna, sala konferencyjna oraz jeśli zajdzie potrzeba także boisko piłkarskie, które znajduje się we Frampolu.

Cały ośrodek otoczony jest lasem, gdzie jest możliwość przeprowadzenia treningów biegowych. Warto zaznaczyć, że Unia Hrubieszów na obóz wyjedzie po raz pierwszy od kilku lat.

W więcej zdjęcia oraz filmy z Zajazdu Nadrzecze.

mksunia.futbolowo.pl

PS. Jak widać Unia Hrubieszów odkrywa kolejne miejsce magiczne dla lubelskiej pilki. W ubiegłym roku piosalismy tak przy okazji pobytu Ruchu Izbica w Woli Uhruskiej. Wystarczy odwiedzić stronę klubową.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.