romek
sobota, 30 stycznia 2016, 06:46

PORTIMAO / Konkurs karnych, Amazing warunki – Dzień 3

Bez tytułuŚroda była podobna do wtorku pod względem planu dnia. Odbyły się dwa treningi, pierwszy o 10:00, a drugi o 16:00.

Poranne zajęcia rozpoczęły się na siłowni, gdzie zawodnicy rozgrzewali się, by potem przejść na położone nieopodal hotelu boisko. Zwieńczeniem intensywnej jednostki był konkurs rzutów karnych, w którym wygrała drużyna prowadzona przez Sergiusza Prusaka. Trening zakończył się krótką wizytą na basenie, po której zawodnicy udali się na zasłużony obiad.

Górnicy wyszli na drugi trening o godzinie 16.00. Sztab szkoleniowy przygotował na rozgrzewkę kilka gier i zawarł w nich elementy rywalizacyjne, dlatego na boisku można było zobaczyć wiele emocji oraz ostrych strać.

Po tym treningu chętni zostali na ćwiczenia indywidualne. Na jedną bramkę ćwiczyli:Veljko Nikitović, Tomasz Nowak i Jan Bednarek. Oddawali strzały po dośrodkowaniach piłki w pole karne z bocznej strefy boiska.

Natomiast na drugą bramkę Lukas Bielak, Łukasz Tymiński i Radosław Pruchnik ćwiczyli rzuty wolne. Najlepsza próba wyszła Lukasowi, który zaskoczył Pawła Sochę pięknym strzałem w samo okienko.

– Muszę powiedzieć, że mamy fantastyczne warunki do pracy. Pogoda, hotel, boisko są jak to mówi trener Onyszko „amazing” – podsumował dotychczasowy pobyt w Portimao kapitan Zielono-Czarnych – Veljko Nikitović.

gornik.leczna.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.