romek
środa, 27 stycznia 2016, 09:34

IV liga * Przygotowania Unii Hrubieszów

7aad75d77657a56021afacb7b6bf1fe8Seniorzy Unii Hrubieszów mają za sobą drugi tydzień przygotowań do rundy rewanżowej IV ligi lubelskiej. W minionym tygodniu zawodnicy Marcina Nowaka trenowali pięć razy korzystając zarówno z hali HOSiR jaki i z parku który znajduje się nieopodal stadionu. Tydzień treningów zakończony został gierką wewnętrzną, w której seniorzy zagrali z juniorami naszego klubu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 12:1 dla podopiecznych Marcina Nowaka. W gierce nie uczestniczyli Siergiej Borys oraz Artur Kawarski, którzy narzekali na drobne urazy. Obaj zawodnicy tylko biegali wokół boiska.

W obecnym tygodniu drużyna Unii będzie trenować cztery razy, a na koniec tygodnia w sobotę 30 stycznia zostanie rozegrany pierwszy mecz sparingowy. Unia Hrubieszów zagra w Zamościu z miejscowym Hetmanem. Spotkanie zaplanowane jest na godz. 11:00.

Na zdjęciu: trener Marcin Nowak wraz z Siergiejem Borysem. Więcej zdjęć na naszym koncie twitterowym @UH1945

mksunia.futbolowo.l


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.