romek
piątek, 22 stycznia 2016, 06:02

Puławy / Dodatkowe wsparcie dla Wisły i Puławiaka

170 tysięcy złotych, taką kwotę od Urzędu Miasta otrzyma sekcja piłki nożnej puławskiej Wisły na organizację szkolenia zawodników do wieku młodzieżowca. To kwota o 5 tysięcy złotych mniejsza niż w poprzednim sezonie.

W tej kategorii pieniądze otrzymał jeszcze zespół Puławiaka Puławy, na którego konto wpłynie 35 tysięcy złotych.

Dodatkowo pieniądze z Urzędu Miasta na swoją działalność dostały sekcje pływania 25 tysięcy w, lekkoatletyki 30 tysięcy a także sekcja podnoszenia ciężarów, która otrzymała w tym roku 27 tysięcy złotych.

Wisła otrzymała także wsparcie finansowe na organizację poszczególnych imprez 4 tysiące złotych na Organizację serii Czwartków Lekkoatletycznych, 2200 na Organizację III Mistrzostw Puław w lekkoatletyce czy 1500 złotych na Organizację Międzyszkolnej Ligi Piłki Nożnej.

wislapulawy.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.