romek
poniedziałek, 18 stycznia 2016, 09:07

Powiślak wygrywa w Puchar Wójta i Prezesa * Najlepszy Kamil Przychodzeń

powislaknewsPowiślak wygrał turniej halowy o Puchar Wójta Gminy Stężyca i Prezesa LKS Mazowsze Stężyca rozgrywany w Stężycy. Jest to drugie zwycięstwo z rzędu w tym turnieju po ubiegłorocznej wygranej. Nasi zawodnicy okazali się najlepsi wygrywając wszystkie cztery mecze – 2:1 ze Zwolenianką Zwoleń, 3:1 z Mazowszem II Stężyca, 3:2 z Polesiem Kock, 6:1 z Mazowszem Stężyca. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Przychodzień. W barwach Powiślaka zagrał m.in. wracający z wypożyczenia z Orłów Kazimierz Dolny Sławomir Radzikowski.

Skład Powiślaka; Michał Bicki – Kamil Leszczyński, Rafał Giziński, Sławomir Radzikowski, Dawid Osojca, Mateusz Kamola, Damian Kopeć, Maciej Pięta, Rafał Banaszek, Kamil Przychodzień, Michał Chwiszczuk

Wyniki wszystkich spotkań
Mazowsze II Stężyca – Polesie Kock 0:5
Powiślak Końskowola – Zwolenianka Zwoleń 2:1
Polesie Kock – Mazowsze I Stężyca 2:1
Powiślak Końskowola – Mazowsze II Stężyca 3:1
Zwolenianka Zwoleń – Mazowsze I Stężyca 2:3
Polesie Kock – Powiślak Końskowola 2:3
Zwolenianka Zwoleń – Mazowsze II Stężyca 4:2
Powiślak Końskowola – Mazowsze I Stężyca 6:1
Polesie Kock – Zwolenianka Zwoleń 2:3
Mazowsze I Stężyca – Mazowsze II Stężyca 7:2

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. Powiślak Końskowola
2. Polesie Kock
3. Zwolenianka Zwoleń
4. Mazowsze I Stężyca
5. Mazowsze II Stężyca

powislak-konskowola.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.