romek
środa, 13 stycznia 2016, 11:15

IV liga / W Hrubieszowie już trenują

6851223f4cd78039230ca8e69d4a0cddWe wtorek 12 stycznia Unia Hrubieszów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej w IV lidze lubelskiej. Na pierwszym treningu trener Marcin Nowak nakreślił plan przygotowań, który został podzielony na trzy etapy. Po przedstawieniu spraw organizacyjnych, przyszła pora na trening. W dniu dzisiejszym zawodnicy Unii Hrubieszów korzystali z zimowej aury i głównie skupili się na ćwiczeniach rozciągających i biegowych w parku, który znajduje się nieopodal HOSiR. Zgodnie z nakreślonym planem Unia Hrubieszów będzie trenować cztery razy w tygodniu, a jeśli zajdzie taka potrzeba do przepracowania będzie pięć jednostek treningowych. Jeśli aura będzie sprzyjająca obecny tydzień treningowy zostanie zakończony gra wewnętrzną, gdzie seniorzy zagrają z juniorami naszego klubu.

Na dzisiejszym treningu pojawił się nowy zawodnik z Ukrainy, który dołączy do kadry naszej drużyny. Sylwetkę nowego zawodnika przedstawimy, kiedy zostaną już dopełnione wszystkie formalności. Na kolejnych treningach pojawi się drugi nowy zawodnik, który porozumiał się z działaczami naszego klubu i którego w dniu dzisiejszym zatrzymały sprawy służbowe. Sylwetkę drugiego nowego zawodnika przedstawimy również, kiedy wszystkie stosowne dokumenty zostaną podpisane.

Z obecnej kadry, która reprezentowała Unię Hrubieszów w rundzie jesiennej żaden z zawodników nie zgłosił chęci zmiany barw.

mksunia.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.