romek
środa, 6 stycznia 2016, 08:35

Łęczna / Górnicy wrócili do treningów

szwoch_mateuszPodopieczni Jurija Szatałowa odbyli dzisiaj pierwszy trening po przerwie świątecznej i tym samym rozpoczęli przygotowania do drugiej części sezonu 2015/2016.

Od rana zawodnicy przechodzili kolejno test FMS, a o godzinie 15.00 rozpoczęli na sali gimnastycznej jednostkę treningową by po 30 minutach przejść na boisko ze sztuczną nawierzchnią.

W jednostce brał udział kontuzjowany ostatnio Marcin Kalkowski, który powrócił już do treningów z drużyną. Jak podkreślił trener Andrzej Rybarski: – Cieszymy się, że Marcin wraca. Przez najbliższe dni będzie jeszcze trenował z mniejszym obciążeniem, ale najważniejsze, że jest razem z nami. Na treningu obecni również byli przebywający ostatnio na wypożyczeniach Piotr Okuniewiecz, Damian Szpak, Paweł Socha. Zabrakło jedynie Leandro, który dzisiaj wylądował w Waraszawie.

– Piotrek, Damian i Paweł są cały czas naszymi zawodnikami i chcemy zobaczyć jak się prezentują. Jest za wcześnie, żeby mówić o ich najbliższej przyszłości – mówi Jakub Drzewiecki, rzecznik prasowy klubu.

Górnik będzie trenował na własnych obiektach przez tydzień i 13 stycznia pojedzie na pierwszy obóz do Mariampolu na Litwie. W sobotę o godzinie 12.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią rozegrany zostanie pierwszy mecz kontrolny, w którym rywalem Zielono-Czarnych będzie Stal Mielec.

gornik.leczna.pl

PS. Jednym z nowych piłkarzy w Górniku może być Mateusz Szwoch z Legii Warszawa.

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.