romek
poniedziałek, 4 stycznia 2016, 10:21

PRASA / Marcin PALONKA prezesem UNII Rejowiec

32795648ee26b8ec403c5364194eabbcff0eabZbigniew Rumiński, który przez 15 lat prezesował Unii Rejowiec od stycznia nie jest już sternikiem klubu. Nowym prezesem został były zawodnik Unii Marcin Palonka. Dziennik Wschodni przypomina, że pod okiem Rumińskiego Unia przeszła gruntowną przemianę – z klubu gminno-cukrowniczego zmieniła sie w gminny. Dynamicznie zmieniajaca sie sytuacja w kraju wymusila nowe rozwiazania. W ubieglym roku, po trenerskim okiem Tomasza Sąsiadka Unia zajęła 4. miejsce w V lidze.

Dzisiaj jest gorzej – ostatnie miejsce po rundzie jesiennej. Ale to nie slabe wyniki były przyczyną rezygnacji prezesa Rumińskiego – to brak czasu i sprawy zdrowotne wymusiły decyzje. Były prezes pozostał jednak w zarzadzie.

Naz dziś najważniejszą sprawą jest temat wiosennych rozgrywek – nowy zarząd musi wybrać nowego trenera. I wcale nie jest wykluczone, ze będzie nim obecny trener do którego pracy, pomimo ostatniego miejca klubu w tabeli, nikt nie ma pretensji.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.