romek
wtorek, 29 grudnia 2015, 16:17

Konrad KŁODA (Pogoń Łaszczówka): – Uważam to za kiepski żart ze strony jakiegoś kibica, najlepszy był Łukasz Mruk

11062260_359310707597094_6997025148460206058_nPogoń96: Według ankiety dla kibiców, przeprowadzonej na naszej stronie, zostałeś wybrany najlepszym zawodnikiem rundy jesiennej. Co o tym sądzisz?

Konrad Kłoda: … (śmiech) uważam to za kiepski żart ze strony jakiegoś kibica, któremu chciało się bawić by tyle razy głosować na moją osobę, bądźmy szczerzy moja postawa w rundzie była średnia. Dziwne że w ogóle znalazłem się w tej ankiecie. Najlepszym zawodnikiem w rundzie i w całym roku kalendarzowym był Łukasz Mruk, bezdyskusyjnie.

PS. Na przyszłość. Takie żarty mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Pogoń96: Jak oceniasz formę i grę drużyny oraz swoją w rundzie jesiennej?

Konrad Kłoda: Zaczęło się pięknie pięć zwycięstw z rzędu, świetna sprawa, potem coś się zacięło, a pod koniec rundy zabrakło sił ze względu na nieprzepracowany cały okres przygotowawczy. Osobiście uważam, że właśnie brak pełnego okresu przygotowawczego był przyczyną słabych wyników w końcówce rundy. Cóż taka jest piłka. Mogło być lepiej. Moja forma, hmm… tak jak mówiłem wcześniej, najwyżej średnia.

Pogoń96: Jakie są twoje oczekiwania przed okresem przygotowawczym oraz rundą wiosenną?

Konrad Kłoda: Chciałbym spokojnie przetrenować zimę, by wrócić do formy po kontuzji. Natomiast jeśli chodzi o rundę wiosenną to mam dwa cele, wrócić do gry na swoją nominalną pozycje i każdy mecz zaczynać od pierwszej minuty.
Dziękuje za wywiad, życzę wszystkim kibicom udanego Sylwestra i sporo sportowych emocji w Nowym Roku!

Również dziękujemy za wywiad i życzymy Konradowi aby spełnił swoje cele w Nowym Roku !

pogon96laszczowka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.