romek
piątek, 25 grudnia 2015, 08:02

LUBLIN / Piłkarscy przyjaciele kolejny raz pomogli potrzebujący

Pi+ékarscy_przyjaciele_na_+Ťwi¦Öta_2015

Piłkarscy przyjaciele kolejny raz pomogli potrzebującym
Kolejna edycja akcji „Piłkarscy przyjaciele na święta” za nami. W tym roku dzięki zaangażowaniu lokalnych firm: Ośrodka Szkolenia Kierowców EFEKT i projektującej i produkującej meble na wymiar – 3TOP możliwa była pomoc aż trzem rodzinom. Rozegrany został również tradycyjny mecz byłych i obecnych piłkarzy z Lubelszczyzny. Drużyna EFEKT Team pokonała 3TOP Team 11:6.

Dzięki akcji „Piłkarscy przyjaciele na święta” pomoc w postaci różnego rodzaju artykułów trafiła do trzech rodzin. Zanim przystąpiono do ich zakupu, przeprowadzono krótki wywiad, dzięki któremu organizatorzy uzyskali informacje na temat najważniejszych potrzeb każdej z rodzin.

– W tym roku przekazaliśmy paczki dwóm samotnym matkom oraz małżeństwu – mówi jeden z inicjatorów akcji, Maciej Ziółkowski. – Każda z rodzin otrzymała produkty spożywcze i środki czystości. Były jednak również inne potrzeby, jak chociażby stół z krzesłami – dodaje.

Organizatorom „Piłkarskich przyjaciół na święta” zależało również na tym, by w tym szczególnym czasie uśmiech zagościł na twarzach dzieci. Dlatego najmłodsi otrzymali specjalne prezenty. Były to m.in. zabawki, zestaw do rysowania i sprzęt sportowy.

– Obdarowani byli szczerze wzruszeni i bardzo dziękowali za bezinteresowną pomoc. Ciężko opisać radość jaką sprawiliśmy dzieciakom, które otrzymały wymarzone prezenty. W imieniu obdarowanych dziękuję wszystkim osobom, które włączyły się w akcję oraz wspierającym nas w tym roku firmom: EFEKT i 3TOP – podsumował Maciej Ziółkowski.

Zwieńczeniem kolejnej już edycji akcji był mecz piłkarski zaangażowanych w całe przedsięwzięcie piłkarzy z Lubelszczyzny. Naprzeciw siebie stanęły zespoły EFEKT Team i 3TOP Team, w których można było zobaczyć takich zawodników jak: Piotr Prędota, Radosław Kursa, Przemysław Żmuda, Paweł Tomczyk, Dawid Ptaszyński, Andrzej Gutek czy Marcin Syroka. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem EFEKT Team 11:6.

EFEKT Team – 3TOP Team 11:6

EFEKT: Mateusz Oszust – Tomek Lenart – Maciej Kucab – Paweł Kamiński – Marcin Połeć – Karol Ręba – Radek Kursa – Sebastian Orzędowski – Piotr Prędota – Przemysław Żmuda
3TOP: Karol Herda – Paweł Tomczyk – Dawid Ptaszyński – Andrzej Gutek – Paweł Maziarz – Krystian Zawadzki – Krystian Okoniewski – Łukasz Stachaszewski – Marcin Syroka

inf


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.