romek
wtorek, 22 grudnia 2015, 06:09

Piotr WASIOŁEK (Pogoń Łaszczówka): – Mam nadzieje ze szybko wrócę do zdrowia i dobrej formy

9159047Piotr Wasiołek (foto z lewej) od wielu lat jest zawodnikiem Pogoni 96 Łaszczówka. Ulubieniec kibiców, w ostatnich miesiącach nie prezentował wysokiej formy do jakiej ich przyzwyczaił. Czym spowodowana jest jego obecna sytuacja, jak on sam ocenia grę drużyny i innych zawodników a także oczekiwania przed rundą wiosenną – o tym wszystkim „Wasioł” opowiada w wywiadzie dla naszego serwisu…

***
Pogoń96: Po kilku znakomitych sezonach, w których zdobyłeś mnóstwo bramek, ten sezon jest nieco dziwny – mało grasz, a na koncie tylko jedna bramka. Czy mógłbyś opisać swoją obecną sytuację i wyjaśnić czym spowodowany jest brak wysokiej formy Piotra Wasiołka, za którą wszyscy kibice w Łaszczówce bardzo tęsknią?

Piotr Wasiołek: Ten sezon jest dziwny, tak jak nasza gra. Rewelacyjny początek, potem porażki i remisy w konsekwencji z pierwszego miejsca kończymy na dziesiątym.
Brak wysokiej formy spowodowany jest głownie moją kontuzja wiązadeł krzyżowych w prawym kolanie której doznałem podczas meczu z Omegą Stary Zamość. A także brakiem treningów. Mam nadzieje ze szybko wrócę do zdrowia i dobrej formy a kibice z Łaszczówki będą jeszcze mieli pociechę ze strzelanych przez „Wasioła” bramek.

Pogoń96: Jak oceniasz grę drużyny w rundzie jesiennej?

Piotr Wasiołek: Grę naszej drużyny oceniam w skali szkolnej na 3+. Były mecze bardzo dobre jak te pierwsze 6 kolejek gdzie byliśmy liderem i każda drużyna bała się meczów z Łaszczówką. Ale po dobrych spotkaniach przyszły też bardzo słabe gdzie graliśmy, walczyliśmy ale przegrywaliśmy z teoretycznie słabszymi rywalami. Taka jest właśnie piłka…

Pogoń96: Który z zawodników najbardziej wyróżnił się w rundzie jesiennej, który zrobił największy postęp?

choinka2009Piotr Wasiołek: Myślę że każdy z młodych chłopaków zrobił duży postęp i stali się pełnowartościowymi seniorami. Dużym wzmocnieniem w środku pola jest „Kierciu” (Paweł Kielar, ur. 1998), a w bramce i obronie „Loczek” (Karol Krawczyk ur. 1999) i „Bolo” (Michał Kołodziejski ur. 1998). Myślę że jak wszyscy młodzieżowcy będą pracowali na treningach tak jak oni to klub na pewno będzie miał z nich pożytek a trener ból głowy na którego w danym meczu postawić.

Pogoń96: Jakie masz oczekiwania przed rundą wiosenną, zarówno w wykonaniu Twoim jak i całej drużyny?

Piotr Wasiołek: Myślę że miejsce w pierwszej piątce jest w naszym zasięgu. Jeżeli poprawimy powtarzalność dobrej gry w każdym meczu i ominą nas kontuzje, to jest duża szansa na wysokie miejsce na koniec sezonu. Mam nadzieje również ze nasz nowy zarząd również dołoży cegiełkę do tego aby wyniki były coraz lepsze i klub funkcjonował coraz prężniej. Ze swojej strony postaram się o dobre występy i bramki o ile zdrowie pozwoli. Dziękuję za wywiad. Pozdrawiam Kibiców Pogoni!!!

Również dziękujemy za rozmowę i życzymy „Wasiołowi” jak i całej drużynie, udanej rundy wiosennej!

pogon96laszczowka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.