romek
środa, 16 grudnia 2015, 06:32

3:3 / Patryk LEWANDOWSKI (Chełmianka Chełm): – To był udany rok!

lewandowski7 = Jaki był dla Patryka Lewandowskiego 2015 rok. Nie masz jeszcze 18 lat, ale nazwisko staje się znane?

= Udany. Nazwisko zobowiązuje. Najważniejszy moment  w dotychczasowej karierze to wypożyczenie z Ruchu Izbica, w którym grałem od szesnastego roku. Przeszedłem do Chełmianki Chełm. Dla mnie to wielki awans.

= Który mecz uznajesz za najlepszy w 2015 roku?

= Z Orlętami Radzyń Podlaski – w pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:2. Strzeliłem w drugiej połowie 2 bramki, a pod koniec jeszcze kolega dołożył gola i zwyciężyliśmy 4:2.

= A najbardziej dramatyczny?

= Najdramatyczniejszy to,  gdy Chełmianka grała  grał ze Startem Krasnystaw. W pierwszej połowie przegrywaliśmy o:1, w drugiej strzeliłem 2 bramki wygrywaliśmy już 2:1. Kiedy do końca meczu zostały sekundy  Start wywalczył karnego i remis.

= Plany na 2016 rok. Zostajesz w Chełmiance?

= Nie mam planów. Chcę dobrze grać. Przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

rdhs/foto-facebook

PS. Podczas Gali 2015 ChZPN Patryk Lewandowski został wybrany najlepszym zawodnikiem rozgrywek juniorskich Ligi Wojewódzkiej.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.