romek
wtorek, 15 grudnia 2015, 10:00

Krótkie pytanie, krótka opowiedź * Wojciech ŁYSIAK (Płomień/Spartan Nieledew): – W Nieledwi nie ma wielkich gwiazd, ale macie bardzo dobrą drużynę”,

5e58db00c548be313d0fa40a3d643ba6Rozmowa z pilkarzem Płomienia/Spartana Nieledew Wojciechem ŁYSIAKIEM

***

1. Jak a jest ocena jesieni 2015, w wykonaniu Płomienia?

Zdecydowanie pozytywnie. Biorąc pod uwagę sytuację jaka wytworzyła się w naszym klubie sportowym, jestem pełen uznania dla zawodników, że mimo tych trudności potrafili grać i wygrywać. Brawo!

2. Który z zawodników  zasługuje na szczególnie uznanie? 

Jak powiedział mi kilka lat temu pan Andrzej Swacha „w Nieledwi nie ma wielkich gwiazd, ale macie bardzo dobrą drużynę”, i raczej się z tym zgodzę. Jesteśmy drużyną, a nie zlepkiem indywidualności. To jest nasza siła.

3. Czy według końcowy mógł być lepszy?

= Mógł, ale mógł też być gorszy.

4. Który mecz najlepszy a który najgorszy w wykonaniu Płomienia?

= Najlepszy – oczywiście ten ostatni z Wożuczynem. Dawno nie przeżyłem takich emocji, a najgorszy to z Sitnem.

5. Czy w drużynie juniorów ą potencjalni kandyaci do pierwszego zespołu?

= Oczywiście. Jednak muszą trenować, szczególnie miejscowi zawodnicy.

6. Która drużyna wygra rozgrywki A-Klasy gr II?

= Sądzę, że Potok Sitno. Moim zdaniem najlepiej się prezentuje ze wszystkich drużyn. My bęziemy walczyć – trzymajcie za nas kciuki…

psnieledew.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.