romek
poniedziałek, 14 grudnia 2015, 06:54

Magia piłkarskich spotkań pokoleń! * Przed świętami polecamy lekturę publikacji sprzed lat „Tydzień z Tomkiem Wieczorkiem”

bez tytułuNajprawdopodobniej Chełmska GALA piłkarska 2015, która odbyła sie w piątek i spotkanie pokoleń chełmskiego środowiska piłkarskiego przywołało wiele wspomnień, co zauważyliśmy po ilości odsłon portalu lubelskapilka.pl. Nagle podwoiła się, co zdarzało się zwykle przy okazji inauguracji rozgrywek.

Co ciekawe – to jeszcze nie ogłaszanie wyników osiągnęło rekordy odsłon. Najpopularniejszym materiałem jest pięcioodcinkowa seria pt. „Tydzień z Wieczorkiem”, której autorem jest Dawid Danilczuk, a którą publikowaliśmy za stroną uniarejowiec.futbolowo.pl. Przypominamy – historia piłkarska Tomka Wieczorka rozpoczęła się od „wujka Heńka” z plakatu.

A jak rozpoczęła się Wasza historia. Jeśli macie w sobie pociąg do pisania – opiszcie nam. Kilka takich niezwykłych opowieści czeka na publikacje.

rdłs

PS. Żeby poznać historię Tomka Wieczorka wystarczy w SZUKAJ wpisać – Tomasz Wieczorek.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.