romek
piątek, 11 grudnia 2015, 07:35

Mateusz CYWKA (Pogoń Łaszczówka): – Cieszy postawa zespołu jeśli chodzi o rywalizację z wyżej notowanymi przeciwnikami…

12140168_1007857435931899_5176375797599837336_oMateusz Cywka, przyszedł do Pogoni 96 Łaszczówka równo rok temu. Zarówno w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu jak i w rundzie jesiennej obecnego, potwierdził że jest znaczącym wzmocnieniem Pogoni 96. Miejmy nadzieję że w 2016 roku Mateusz, na boisku będzie się prezentował jeszcze lepiej.

***

Pogoń96: Jesteś w „Pogoni 96” od roku. Jak oceniasz Klub pod względem zarówno organizacyjnym jak i sportowym?

Mateusz Cywka: Pod względem sportowym oceniam na plus. Mimo straty wielu punktów różnica do lidera jest nie wielka i wciąż liczymy się w walce o pierwsze miejsce. Organizacyjnie? Myślę że pozytywnie. Wielkie podziękowania dla naszych sponsorów, zarządu i pozostałych osób, którzy są związani z Klubem.

Pogoń96: Co myślisz o rundzie jesiennej w wykonaniu Pogoni i jakie masz oczekiwania przed okresem przygotowawczym i rundą wiosenną?

Mateusz Cywka: Ta runda była bardzo nierówna. Zaczęliśmy wyśmienicie. W pierwszych pięciu meczach zdobyliśmy komplet punktów. Potem przegraliśmy z zespołami z którymi nie powinno nam się to przydarzyć. Ostatecznie skończyliśmy na 10 pozycji. Na pewno cieszy postawa zespołu jeśli chodzi o rywalizację z wyżej notowanymi przeciwnikami. Mały minus to brak skuteczności co przełożyło się na brak punktów w niektórych meczach. Po przerwie świątecznej będziemy nad tym elementem pracować i mam nadzieję że do treningów i meczów wejdziemy z dobrym nastawieniem

Pogoń96: Co powinno się zmienić w klubie, żeby lepiej funkcjonował?

Mateusz Cywka: Klub bardzo dobrze się rozwija. Przydatne będą transfery. Potrzebujemy 3-4 osób. Widoczna była wąska kadra spowodowana kartkami czy urazami.

Pogoń96: Który zawodnik z zespołu zrobił największy postęp i wyróżniał się w minionej rundzie?

Mateusz Cywka: Na pochwałę zasługują młodzieżowcy. W każdym meczu dawali maksimum. Nie jednokrotnie pokazywali, że nie straszne im takie firmy jak: Łada Biłgoraj czy Igros Krasnobród.

pogon96laszczowka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.