romek
piątek, 4 grudnia 2015, 08:44

KONKURS na stanowisko trenera MLKS KRYSZTAŁ Werbkowice

krysztal_werbkowice_w_iv_lidzeZarządu Klubu MLKS Kryształ Werbkowice ogłasza w dniu 02 grudnia 2015 r. konkurs na stanowisko trenera piłki nożnej zespołu seniorów występującego w rozgrywkach IV ligi w sezonie 2015/2016.

Kandydat na trenera musi przedstawić swoją koncepcję pracy na tym stanowisku wraz z pozostałymi aspektami szkoleniowymi oraz opracowaną wizją dalszego rozwoju drużyny. Od kandydata na funkcję trenera wymagamy ponadto: dyspozycyjności, kreatywności oraz umiejętności pracy w zorganizowanej grupie. Oferty należy składać na adres e-mail: mlkskrysztal@gmail.com w terminie do 14 grudnia 2015 r. do godziny 24.00. 

Do ofert należy dołączyć CV zawierające:
1. Dane osobowe: imię i nazwisko, rok i miejsce urodzenia, płeć, dokładny adres zamieszkania, kontakt – telefon, adres e-mail.
2. Wykształcenie: szkoła średnia, studia, studia podyplomowe.
3. Kursy, szkolenia oraz uprawnienia wymagane w pracy trenera lub instruktora piłki nożnej określonej przepisami PZPN dla tej klasy rozgrywkowej.
4. Doświadczenie zawodowe, w tym szczególnie na stanowisku trenera lub instruktora piłki nożnej.
5. Osiągnięcia sportowe w pracy trenerskiej.
6. Umiejętności (m.in. pracy na komputerze, prawo jazdy minimum Kat. B, inne)
7. Zainteresowania.
8. Klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy i CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz. 883 z późn.zm.).

Otwarcie ofert przez Zarząd nastąpi w dniu 16 grudnia 2015 r.

Kandydaci zakwalifikowani na podstawie złożonych ofert i CV do rozmów z Zarządem klubu zostaną poproszeni o przedłożenie dokumentów potwierdzających informacje zawarte w ofercie i CV. Oferty powinny zawierać propozycję formy zatrudnienia – współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenia, działalność gospodarcza), aktualny stan zatrudnienia oraz oczekiwania płacowe kandydata na trenera.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 grudnia 2015 r.

Zarząd zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu bez podania przyczyn.

mlkskrysztal.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.