romek
niedziela, 29 listopada 2015, 09:43

P r o f i l e / Trener Jacek SZCZYRBA (Kryształ Werbkowice) zrezygnował

c9688efff3b64170b6da4c584497131fJacek Szczyrba zamojski szkoleniowiec, który z licznymi sukcesami prowadził pierwszą drużynę Kryształu Werbkowice nieoczekiwanie na czwartkowym posiedzeniu Zarządu Klubu zrezygnował z zajmowanego stanowiska. Przypomnę, że w dotychczasowej pracy trenerskiej Kryształ pod wodzą Szczyrby odniósł wiele sukcesów, mowa tutaj między innymi o zwycięstwie w Finale Pucharu Polski, awansie do IV ligi czy też wysokim 6 miejscu w debiutanckim sezonie na IV ligowych boiskach.

Jak już wspomniałem autorem i architektem powyższych sukcesów był niewątpliwie Jacek Szczyrba, któremu w Werbkowicach na pewno tego faktu nikt nie zapomni. Włodarze Klubu w osobie Prezesa oraz wszyscy członkowie Zarządu jak i kibice składają serdeczne podziękowania za wysiłek i trud włożony w pracę trenerską w Naszym Klubie.

Dzięki dobrym wynikom uzyskiwanym przez drużynę Kryształu marka pod nazwą MLKS Kryształ Werbkowice stała się rozpoznawalna nie tylko na terenie Zamojszczyzny, lecz w całym województwie. Jednak jak pisał Andrzej Sapkowski autor nieśmiertelnego Wiedźmina: „coś się kończy, coś się zaczyna” i tym razem zakończył się pewien etap dla drużyny Kryształu i jednocześnie zaczął się zupełnie nowy … miejmy nadzieję, że równie udany jak poprzedni.

mlkskrysztal.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.