romek
piątek, 20 listopada 2015, 08:04

Głosy, opinie, odgłosy… / Skandal w Tyszowcach

SKANDAL w Tyszowcach widziany okiem portalu: –  Niestety w tym meczu bohatera zrobił z siebie arbiter główny Marcin Kluk, a przecież nie o to chodzi w piłce nożnej. „Sędzia piłkarski” zupełnie się pogubił i nie panował nad zawodami. Swoimi decyzjami (lub ich brakiem), doprowadził pod koniec meczu do tego że niektórzy zawodnicy nie wytrzymali napięcia i doszło do brutalnych fauli i ataków, które skończyły się kartkami i co gorsza kontuzjami. Nie tak powinna zakończyć się runda jesienna.

Naszemu zespołowi należą się wielkie brawa za dobry mecz. Niestety w piłce nożnej nie zawsze wygrywa lepszy zespół. Tym razem tak było. Huczwa dominowała niemal przez całe spotkanie, jednak piłka jak zaczarowana nie chciał znaleźć drogi do bramki.

W drugiej połowie, goście wyszli ze swoje połowy może kilka razy. Arbiter dołożył dodatkowo swoją cegiełkę, nie każąc gości za ostre faule i nie przyznając Huczwie dwóch ewidentnych jedenastek. Decyzje sędziego zdecydowały o końcowym wyniku meczu, a dodatkowo źle wyglądających kontuzji zawodników Huczwy jak i Victorii. Nie o to chodzi w piłce nożnej, ale inaczej myślał w tym spotkaniu arbiter główny.

www.huczwa.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.