romek
wtorek, 17 listopada 2015, 07:57

KS Bronowice / Kalendarz 2016 dla Rafała

– Pragnę przekazać informację, iż tegoroczny klubowy kalendarz BRW 2016 ma charytatywny charakter i wydany został ku pamięci Sebastiana Biernackiego – założyciela, wiceprezesa i kapitana Klubu Sportowego Bronowice Lublin – informuje Arkadiusz Kozłowski, obecniy prezes klubu. –  Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na rzecz przyjaciela naszego klubu Rafała Zioło.

Rafał przed kilkoma laty uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Od tamtego czasu każdego dnia stawia czoła wyzwaniu jakim jest powrót do pełni sprawności. Wierzymy, że swoją wytrwałością i zapałem ten cel osiągnie! Na co dzień uśmiechnięty szesnastolatek, którego zainteresowaniem jak wielu jego rówieśników jest piłka nożna. Rafał to zagorzały kibic FC Barcelony i… BRW!

Wspólnie z Sebastianem organizowaliśmy wiele inicjatywy związanych z klubem. Ta akcja jest również symbolicznym potwierdzeniem tego, że wciąż jest i zawsze będzie bliski realizowanych przez nas działań.
Koszt charytatywnego kalendarza BRW 2016 to 20zł/szt.. W załączniku wiadomości przesyłam zdjęcia. Jednocześnie zachęcając, aby przyłączyć się do naszej inicjatywy.
inf.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.