poniedziałek, 9 listopada 2015, 09:28

V liga BIAŁA PODLASKA / LKS Milanów * Sokół * Huragan * Dwa klasyczne hattricki!

bez tytułuLiderem LKS Milanów pod trenerskim okiem Sebastiana Magiera 5:1. Po dwie bramki strzelili: Lecyk i Łotys, jedną Ostapiuk.

Aż trzy czerwone kartki ujrzeli gracze Granicy Terespol w meczu z Tytanem Wisznice i z 2:3 zrobiło się 2:8. Bartkowski wszedł w 77. minucie i w 9. minut klasyczny zaliczył hattrick. Zdarzenie raczej rzadko „pisane” na lubelskich boiskach. Patryk Wójcik z Dęba Dębowa Kłoda też ustrzelił klasycznego hattricka (trzy kolejne gole), lecz potrzebował na to 29. minut.

Milanów nie może być pewny mistrzostwa jesieni. Musi zdobyć minimum punkt, bo Sokół Adamów wygrał z nim bezpośrednie starcie i jeżeli wygra mecz z Granicą, to przy ewentualnej porażce lidera – to Adamów obejmie prowadzenie.