romek
sobota, 7 listopada 2015, 08:22

P r o f i l e / Jarosław NIEZGODA (Wisła Puławy) pierwszym bohaterem pilkarskiego weekendu!

2Jeszcze niedawno grał w juniorach, teraz jest czołowym napastnikiem w II lidze. W piątek strzelił złotą bramkę w Rybniku w meczu z ROW-em i Wisła ponownie została liderem II frontu. Jarosław Niezgoda (ur. 15 marca 1995 roku) strzelił już 9 bramek w II lidze.

W Wiśle występuje już kilka lat. Rozpoczynał w juniorach. Rozkwit kariery zdolnego napastnika nastąpił w zespole juniorów starszych. w sezonie 2015/2016 gra w II lidze,  strzelił gole w meczach z: Puszczę Niepołomice 1:1, Gryfem Wejherowo (2:0), Kotwicą Kołobrzeg (2:2, 2 bramki), Legionovią (1:2, 2 bramki) – złota bramka, Nadwiślanem Góra (3:2, 2 bramki), Radomiakiem Radom (1:2) – złota bramka, ROW-em Rybnik (1:0) – złota bramka.

A więc trzy gole decydujące o trzech punktach, o pozycji lidera, bramki zdobywane na wyjazdach… Wreszcie strzelane wówczas, kiedy są najpotrzebniejsze.

lp.pl/foto-facebook

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.