romek
środa, 4 listopada 2015, 09:15

Krzysztof Kołaczyk i Przemysław Cecherz pozostają trenerami Rakowa

rakowKrzysztof Kołaczyk oraz Przemysław Cecherz poprowadzą Raków Częstochowa w pozostałych meczach rundy jesiennej.

– W grze zespołu widać poprawę, wreszcie zaczęliśmy stwarzać sytuacje bramkowe. Do tego dochodzą zadowalające wyniki. Cieszy również to, że trenerzy chcą, abyśmy starali się narzucić przeciwnikowi swój styl gry. Wszystkie te czynniki spowodowały, że doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu dokonywać zmian w tym momencie – powiedział właściciel klubu Michał Świerczewski. Ostateczne decyzje odnośnie sztabu szkoleniowego mają zapaść zimą.

źródło: 90minut.pl / Raków Częstochowa

PS. Krzysztof Kołaczyk jako piłkarz i Przemysław Cecherz jako trener byli w przeszłości związani z Hetmanem Zamość (II liga).

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.