Klasa A CHEŁM / Orzeł prowadzi * Złoty gol Kępińskiego dla Agrosu « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
sobota, 31 października 2015, 09:38

Klasa A CHEŁM / Orzeł prowadzi * Złoty gol Kępińskiego dla Agrosu

Orzel SrebrOrzeł Srebrzyszcze (foto) po trenerskim okiem Miroslawa Basińskiego i z „familijnych teamem” Tatysiakw umocnił sie na prowadzeniu po wygraniu z Vojslawia Wojslawice 6:0. Bramki strzelili:  Trusiak, Binkiewicz, Ł. Tatysiak, S. Tatysiak, Sikorski i Kwiatoń. Wicelider Agros pokonał Hutnika Dubeczno 2:1 po bramkach Sebastiana Staszewskiego i złotej bramce Kępińskiego w 90 minucie. Ostatnia minuta była szczęśliwa dla Zrywu, kiedy Osupiuk strzelił „na wyrównanie 3:3”.

Pomiędzy pierwszą i piątą drużyny tylko 3 pkt różnicy.

Doświadczenie zbierają piłkarze ostatniej drużyny. Cytat z lw24.pl: „Kolejnej porażki w rundzie jesiennej doznali futboliści MKS Siedliska. Tym razem beniaminek chełmskiej A klasy, występując w roli gospodarza na boisku w Fajsławicach, musiał uznać wyższość Astry Leśniowice. Futboliści z Siedlisk po tej przegranej, a na kolejkę przed zakończeniem rundy jesiennej, nie mają już szans na opuszczenie ostatniej lokaty w tabeli przed zimową przerwą w rozgrywkach.

Mecz mógł się rozpocząć bardzo dobrze dla naszych piłkarzy. Po strzale Waldemara Krawca piłka trafiła w poprzeczkę, odbiła się od murawy, znów od poprzeczki i wyszła w pole. Niestety sędzia orzekł, że futbolówka nie przekroczyła swoim cały obwodem linii bramkowej i gola nie uznał. Za to do przerwy prowadzenie objęli przyjezdni. W sumie dwie z czterech bramek zdobyli z dość problematycznych rzutów karnych. Przebudzenie Siedlisk nastąpiło w 60 minucie. Daleki strzał z rzutu wolnego niemal z połowy boiska w wykonaniu Kamila Kuczmy kompletnie zaskoczył golkipera Astry, który musiał wyciągać futbolówkę z siatki. Pięć minut później po rzucie wolnym pośrednim z obrębu pola karnego drugiego gola zdobył Piotr Pasternak. Jak się okazało było to wszystko co tego dnia „ugrał” MKS. Warto jeszcze dodać, że przy stanie 1:4 rzutu karnego dla gospodarzy nie wykorzystał Kamil Błaszczuk, który trafił piłką wprost w bramkarza.”

Ozdobą 11 kolejki na pewno będzie Starcie Leszkopolu z Orłem Srebrzyszcze.