romek
środa, 28 października 2015, 19:04

Ruszyła przedsprzedaż biletów na sobotni mecz Motoru z Lewartem Lubartów

1Ruszyła przedsprzedaż biletów na sobotnie spotkanie Motor Lublin – Lewart Lubartów (31 października br., godz. 19:00, Arena Lublin). Będzie to ostatnie spotkanie Motoru w rundzie jesiennej obecnego sezonu III ligi, które rozegrane zostanie na Arenie Lublin. Kolejne 4 mecze żółto-biało-niebiescy rozegrają na wyjazdach.

Wejściówki można nabywać:
– online na stronie internetowej www.motorlublin.com.pl;
– w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich 5 (od wtorku do piątku w godz. 9:00-17:30; w dniu meczu sprzedaż biletów w siedzibie klubu nie jest prowadzona);
– w Lombardzie Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6 (codziennie przez całą dobę);
– w kasach Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od wtorku do piątku w godz. 16:00-19:00 oraz w dniu meczu od godz. 10:00).

Przypominamy także, że za bilety zakupione drogą internetową na stronie www.motorlublin.com.pl można płacić za pomocą przelewów internetowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zakupu biletów w przedsprzedaży!

inf.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.