V liga CHEŁM / W Izbicy Chariasz, w Siennicy Nadolnej lider wygrał w ostatniej minucie « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
poniedziałek, 19 października 2015, 09:59

V liga CHEŁM / W Izbicy Chariasz, w Siennicy Nadolnej lider wygrał w ostatniej minucie

patryk gierczakW czołówce bez zmian. Start wprawdzie przegrywał )0:2 w kolejnej świętej wojnie już 0:2, ale jeszcze przed przerwą goście z Krasnegostawu wyrównali. I właśnie 45 minuta okazała sie „przełamaniem” – za drugą żółtą karetkę czerwień otrzymał grający trener Ruchu. – Kartka na czerwień była za niebezpieczne zagranie – powiedział nam bohater meczu i całej kolejki Daniel Chariasz ze Startu, który ustrzelił hattrick.

Zresztą gwiazd było więcej. Kamil Góra dał wygraną Sparcie Rejowiec, a Patryk Gierczak (foto) zdobył gola dla lidera – Kłosa Chełm. W ostatniej minucie goście strzelili po raz drugi do siatki. To był gol za 3 punkty i na wagę utrzymania prowadzenia.

Niespodziewaną porażkę zanotował Frassati – 0:3 u siebie z Ogniwem Wierzbica.

***

Tatran Kraśniczyn – Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2 (0:2)
Bramki: Barzał (78) – Góra (22, 29).

Ruch Izbica – Start Krasnystaw 2:4 (2:2)
Bramki: Gałka (9), Maciej Śliwa (14) – Chariasz (33, 49, 90 + 4), Dworucha (45 + 3).

Frassati Fajsławice – Ogniwo Wierzbica 0:3 (0:0)
Bramki: P. Bąk (63, 69), Knot (90).

Brat Siennica Nadolna – Kłos Chełm 1:2 (0:1)
Bramki: Nowicki (70) – Gierczak (15), (90 + 4 z karnego).

Spółdzielca Siedliszcze – Pławanice Kamień 3:2 (3:1)
Bramki: Hawerczuk (35, 42), Lechowski (44) – Hawryluk (3), Neckar (74 z karnego).

Unia Białopole – Sawena Sawin 2:0 (0:0)
Bramki: Cymborski (48), Jabłoński (69).

Unia Rejowiec – SPS Eko Różanka 2:4 (1:3)
Bramki: Ciołek (30), Głowacki (75) – E. Mikulski (12), Skorupski (20), Chmiel (40), Kuczyński (81).