romek
czwartek, 15 października 2015, 12:02

Puchar Polski OZPN Chełm / Frassati – Unia Białopole 3:2

kadra_2015_2016W spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego Frassati pokonał na własnym boisku zespół z Białopola i awansował do fazy półfinałowej. Aż cztery z pięciu bramek padły po stałych fragmentach gry. W pierwszej połowie bramkę dla gości bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Dawid Stepaniuk. Tuż po zmianie stron dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonywanego przez Łukasza Plutę strzałem z kilku metrów wykończył Bartosz Lipa. Największe emocje czekały kibiców w ostatnich 10-ciu minutach. W 82 min. strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego egzekwowanego przez Rafała Robaka bramkę zdobył Piotr Trała. Pięć minut później strzałem pod porzeczkę wynik podwyższył Rafał Robak. W 90 min. ponownie uderzeniem z rzutu wolnego wynik ustalił Dawid Stepaniuk.

III Runda Pucharu Polski, 14.10.2015, godz. 15:00

***
Frassati Fajsławice – Unia Białopole 3:2 (0:1)
Lipa 52′, Trała, 82′, Robak 87′ – Stepaniuk 20′ 90′

Frassati: Mazur – K.Baran, Trała, Pluta, M.Baran, K. Przebirowski (46′ Lipa Cry), P. Przebirowski (Innocent 60′ Adamiak), Sałaga (60′ Robak Cry), Szymaniak (46′ Madeja), Ł. Kasperek (46′ Skorek), S.Baran (60′ Krakiewicz)

Sędziowali: Kawiński, Rękas, Skiba

Pozostałe wyniki III Rundy Pucharu Polski
Granica Dorohusk – Victoria Żmudź 3:2
Brat Siennica Nadolna – Chełmianka Chełm 1:2
Włodawianka Włodawa – Hetman Żółkiewka 6:1

frassatti-faislawice.com


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.