romek
środa, 14 października 2015, 06:01

Top 10 OPEN / Janusz Żuk trafił już 23 razy!

Nie zmienia się czołówka Top 10  OPEN. Lider rozstrzelał się na dobre – w weekend dołożył 4 gole, a jego zespół pokonał Kadet Lisów.

1. Janusz Żuk (Niedźwiada) – 23

Ustalanie kolejnych nazwisk w toku…

hh/lp.pl

PS. Przypominamy – Top 10 OPEN to klasyfikacja najlepszych strzelców lubelskich boisk (seniorów). Klasyfikacja łączna – od Ekstraklasy do klasy B. Aktualny lider gra w Klasie A. Zestawienie prowadzimy od 4 lat. Poprzednio najlepsi byli:

Sezon 2011*2012 – Paweł Chochowski  (48 goli, Górnik 1979 Łęczna, grający w klasie  B).

Sezon 2012*2013 – Pawel Chochowski (42 gole, Górnik 1979 Łęczna, ale grając już w klasie A).

Sezon 2013*2014 – Wojciech Więcaszek (41 goli ,  Włodawnianka, V liga chelmska).

Sezon 2014/2015 – Mateusz Chwedoruk (Eko Różanka, A klasa Chełm) – 45

***

Ale podkreślamy – wszelkie tego typu listy, to li tylko zabawa i dokumentacja. Piłka nożna to dyscyplina zespołowa, o czym ostatnio Portugalczykowi Ronaldo przypomniał kolega z Realu Madryt. Bo już wielu ekspertów piłki mówi, że Real bez „chciwości na gole Ronaldo” grałby lepiej… Co ciekawe, w przypadku Lewandowskiego, ludzie piłki podkreślają zespołowość w grze. Lub inaczej – brak indywidualizmu.

rd / top


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.