wtorek, 13 października 2015, 07:57

Bad Boys

Sensacja w Jeleńcu – lider poległ w meczu z Bad Boys Zastawie 2:4. Bramki strzelili: Tego się nikt nie spodziewał!

Podobnie klęski Parczewa z Gręzovią!

Jesienią zadziwia też Kujawiaka Stanin – ostatnio 6:3 ze Startem Gózd (gole Tronowski 3, Szewczak, Chromiński, A. Sobiech).

Na stronie klubu z Rogoźniicy czytamy:

Gręzovia-Victoria: typ 1x (wynik 4-1, albo będzie walkower 3-0). Nazwać kryzysem to co się dzieje w Parczewie „to tak jakby nic nie powiedzieć”. Mimo prowadzenia do 40 minuty (gol w 13 min.) goście zaczęli tracić bramki, a w ich głowach się „zagotowało” co skończyło się w 87 min po 3 czerwonej kartce Victorii przy wyniku 4-1, gdyż pozostali na boisku zawodnicy z Parczewa nie chcieli kontynuować gry. Wynik z boiska albo walkower da jednak 3 punkty Gręzovii. Tak jak pisałem – Gręzówka u siebie to inna drużyna niż na wyjazdach, a dodatkowo mają w składzie Daniela Kameckiego, który w drugiej połowie potrzebował tylko 12 minut aby „ustrzelić” klasycznego hat-tricka.

Bizon-Bad Boys: typ 1x (wynik 2-4). Trzecia niespodzianka, a nawet sensacja kolejki. Tak jak przewidziałem Bizon dostał „zadyszki”. Nikt się chyba jednak nie spodziewał, że Zastawie zgarnie 3 pkt. Ten wynik spowodował, że „w czubie tabeli” zrobiło się bardzo „ciasno”, dodatkowo Jeleniec będzie miał ciężko za tydzień bo jedzie do Leśnej, której forma zwyżkuje – zapowiada się „hit kolejki”, który da odpowiedź na pytanie: czy Agrosport włączy się jeszcze w walkę o awans.

Olimpia-Rogoźnica: typ 1 (wynik 3-4). Czwarta, ale miła niespodzianka 🙂 Po horrorze wywozimy 3 punkty. W Zastawiu prowadzenie 3-0 naszej ekipy nie wystarczyło do wygrania meczu, z Olimpią „o mały włos” nie wystarczyłoby prowadzenie 4-0….. Podczas spotkania wzdłuż boiska wiał bardzo silny wiatr, na szczęście pierwszą połowę graliśmy „z wiatrem” co paradoksalnie nie dawało nam dużej przewagi w ataku, za to obrona miała bardzo ułatwione zadanie bo praktycznie każde zagranie do przodu gospodarzy zatrzymywał wiatr, dodatkowo obrona bardzo dobrze „łapała na spalonych” w związku z tym nasz bramkarz nie miał nic do roboty w tej części gry. Odnośnie akcji z przodu to przez pierwsze minuty nasi rozgrywający oraz nasi skrzydłowi „regulowali” celność i siłę zagrań, żeby dostosować się do wiatru i większość zagrań w tym fragmencie gry „uciekało” za boisko. Po 15 minutach wszystko zaczęło się „zazębiać” i nasza gra wyglądała bardzo ładnie. W 20 minucie w dużym zamieszaniu pod bramką gospodarzy jeden z obrońców zagrał piłkę ręką i sędzia wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Artur, a pozostali nasi zawodnicy zostali na 20 metrze. Jako jedyny na „krzyk” z ławki, żeby ruszyć do przodu na ewentualna dobitkę ruszył Przemek Sergiej (który zagrał mimo niewyleczonej kontuzji). Strzał Artura obronił bramkarz, ale na szczęście był Przemek, który niczym Lewandowski w meczu ze Szkocją ruszył z obrońcą do odbitej piłki i wślizgiem wpakował ją do siatki i mogliśmy się cieszyć z prowadzenia 1-0. Już 2 min później w polu karnym Artur dobrym podaniem obsłużył Michała, który w sytuacji „sam na sam” strzelił na 2-0. Kolejne minuty to kolejne akcje z naszej strony. Wyróżniał się Artur, który chciał się zrehabilitować za źle wykonany rzut karny. Raz jego strzał w krótki róg, który zmierzał w okienko bramki Olimpii na rzut rożny wybił bramkarz innym razem jego piękny strzał z 20 m czubkami palców na poprzeczkę sparował dobrze dysponowany bramkarz gospodarzy. Więcej bramek jednak nie padło w pierwszej połowie” (koniec cytatu).