romek
niedziela, 4 października 2015, 06:38

V liga LUBLIN / Wierzchowiska – Piaskovia 0:2 * W roli głównej Karol Kurzępa

DSC07926W meczu V ligi lubelskiej Piaskovia pokonała w Wierzchowiskach miejscowy LKS 2:0.

Derby zbiegly sie z jubileuszem 50-lat funkcjonowania Wierzchowisk, ale goscie z Piask nie zamierzali „dawać” gospoarzom jakichkolwiek prezentów. Mecz zbiegł się takze z innym ciekawym zarzeniem – do zespołutrenera Pasierbika, po 5 mechach przerwy powrócił bramkarz Karol Kurzepa. Pauzował za „nerwy”…

Tym razem zaprezentował znakomią formę.

– Skąd tak wyborna forma? Jak się okazuje przed meczem trener Piaskovii Sławomir Pasierbik przeprowadził z bramkarzem męską rozmowę. Obaj panowie ustalili, że przed każdym meczem Karol zrobi 100 pompek aby to pohamowało jego zbyt impulsywny temperament który często jest przyczyną kar w postaci żółtych i czerwonych kartek.Podjęte decyzje okazały się strzałem w dziesiątkę! Sędziowie mile będą wspominać mecz a Karol walnie przyczynił się do zwycięstwa swej drużyny – czytamy na stronie Piaskovii.

Czy pompki to skuteczny sposób na nerWowych pilkarzy (?).

rd/piaSkovia.pl

PS. Wierzchowiskom gratulujemy jubileuszu!


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.