romek
niedziela, 27 września 2015, 05:40

Głosy, opinie, odglosy / Leon FLILIPEK (kierownik Polesia Kock): – Teraz każdy będzie wiedział, że jesteśmy czwartoligowcem pełną gębą * Ądamczuk bohaterem, Polesie liderem IV ligi

adamczuk8Spora niespodzianka w IV lidze. Polesie Kock po dwóch golach Arkadiusza Adamczuka (foto) wygrywa z liderem na jego boisku.

Wynik na pewno zaskoczył kibiców i obserwatorów IV ligi. Brami Adamczuka też mają swoją wartość – w końcu zostały strzelone w meczu wyjazdowym z liderem, w dodatku były na wagę zmiany lidera.

Leon Filipek (kierownik Polesia): – Trochę baliśmy się, więc zaczęliśmy ostrożnie. Później jednak powiedziałbym, że zarysowała się nasza lekka przewaga do przerwy, mieliśmy więcej sytuacji. W drugiej części gry gospodarze zachowali więcej sił i napierali, ale strzelali obok albo bronił Jakub Dadasiewicz. Zwycięstwo zasłużone, to my bardziej chcieliśmy, włożyliśmy dużo sił, ambicji i uporu. Boisko było ciężkie, pełno wody, cały czas padało. Przyznam, że nie wierzył w wygraną, ale chłopaki wierzyli i wygrali. Można powiedzieć, że to największy sukces w dziejach klubu, teraz każdy będzie wiedział, że jesteśmy czwartoligowcem pełną gębą.

Podlasie Biała Podlaska – Polesie Kock 0:2 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Adamczuk 31′, Arkadiusz Adamczuk 90′

Podlasie: Wiśniewski – Komar (55′ Piotrowicz), Adamiuk (82′ Wojtczuk), Barwiejuk, Szymański, Krykun, Leśniak, Czumer, Wiraszka, Kocoł (70′ Hołownia), Syryjczyk (63′ Bołtowicz).

Polesie: J. Dadasiewicz – Gałązka (53′ K. Kępa), Rybak, Mitura, Koczkodaj, Misiarz, Adamczuk, P. Struski (80′ Wójcicki), Augustynowicz (61′ Ł. Struski), Wójcik (90′ Gryglicki), Rycaj.

Żółte kartki: Patryk Mitura
Sędziował: Piotr Kawiński (Chełm).

lubsport.pl/foto-facebook/r


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.