romek
niedziela, 13 września 2015, 10:34

V liga LUBLIN / Piaskovia – POM Piotrowice 3:1, czyli Tomasz Szklarz show!

Szklarz4Zamiast sprawozdania cytaty z relacji:

… 25 min GOL!!! 1:0!!! TOMASZ SZKLARZ!!! Piłkarz Piaskovii popisał się fantastycznym uderzeniem lewą nogą z około 22 metrów, po którym piłka górą trafiła w długi róg, idealnie w okienko bramki gości!!! Gol „stadiony świata”!!!

Do przerwy: PIASKOVIA PIASKI – POM Iskra Piotrowice 1:0!!!

46-60 min gospodarze mieliby doskonałą okazję do podwyższenia wyniku, ale wychodzącego sam na sam z bramkarzem Tomasza Szklarza obrońca przyjezdnych zatrzymał  łapiąc po prostu „w pół”, za co ujrzał… tylko żółtą kartkę

70 min GOL!!! 2:0!!! TOMASZ SZKLARZ!!! Snajper Piaskovii otrzymał podanie z głebi pola od Adriana Dudy i płaskim strzałem z 15 metrów w długi róg nie dał szans bramkarzowi rywali!!!

75 min GOL!!! 3:0!!! TOMASZ SZKLARZ!!! Tym razem gol padł po wywalczeniu piłki przez Przemysława Ziętka i z jego podania!!!

78 min zmiana w Piaskovii, za Damiana Farotomiego wszedł Tomasz Wnuk

90+1 min GOL!!! 3:1!!! Gospodarze wyczekiwali już na końcowy gwizdek arbitra, a przyjezdni strzelili w tym momencie honorowego gola!!!

Koniec meczu: PIASKOVIA PIASKI – POM Iskra Piotrowice 3:1!!!”

lsw24.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.